Rüyada tandırda çörek yapmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tandırda çörek yapmak

Rüyada tandırda çörek yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandırda çörek yapmak dini inancınızın zayıflayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin iyi olacağına, nimet ve mal elde edeceğinize, genişliğe çıkacağınıza, kariyerinizin yükseleceğine ve söz sahibi biri olacağınıza işarettir.
# Saniyen aile içi mutluluğa ve bir olayı gerektiği şekilde sonlandıracağınıza delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir şahsiyete itimat edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizin malını harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 789 ( yediyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar, babalarından çok annelerine benzerler.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here