Rüyada tandırda ekmek piştiğini görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tandırda ekmek piştiğini görmek

Rüyada tandırda ekmek piştiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tandırda ekmek piştiğini görmek başkasının malına ve eşyasına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hainliğe ve bedbahtlığa delâlet eder.
# Saniyen yetim malı veya emanet bir malı yemekle tâbire şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise hısmınıza karşı dilinizin uzayacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan kazançla döneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kederli bir haber alacağınıza veya hafif bir yara alarak acı çekeceğinize delalet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 690 ( altıyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kıymetli ömrünü beyhude yollarda zayi edenler, cehenneme odun olmak gibi çok acı bir akıbete uğrarlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here