Rüyada tanıdığı görmek

Rüyada tanıdığı görmek

Rüyada tanıdığı görmek eşinizin kötü yolda olduğuna veya bazı tabircilere göre onun vefat edeceğine işarettir. Saniyen Arap olmayan bir kadına da işarettir.Bazende genellikle aşk konularına ve gönül macerasına işarettir.
# Rüyada tanıdığı görmek söz götürüp getiren âsi bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ilme, hayırlı mirasa delâlet eder.
# Rüyada tanıdığı görmek gören kimsenin etrafına dikkat etmesi gerektiğini, bu insanların güvenilmez kimseler olduğunu bildirir.
# Büyük Rüya Tabircisi Behâüddîn-Zâde Muhyiddîn Muhammed Bin Behâüddînnin tabirinde kişi bekar ise hayatını birleştireceği bir eş ile tanışacağına yorumlanır ve aynı zamanda büyük bir sevdaya ve aşka da işaret eder.

Rüyada tanıdığı hamile görmek

Rüyada tanıdığı hamile görmek mal elde edeceğinize veya bazı tabircilere göre katır eti hastalığa işarettir. Saniyen ziraat ve ticaretin verimsiz olmasına alâmettir.Bazende sıkıntılardan, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder.
# Rüyada tanıdığı hamile görmek o kimsenin sizi sevdiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin olaylara tarafsız bakamadığına ve her olaya sadece kendi tarafından yaklaştığına bu nedenle de karşı taraftakini anlayamadığına tabir edilir.
# Rüyada tanıdığı hamile görmek pişmanlığa delâlettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Abdurrahmân Es-Sülemînin tabirinde yer ve mekân değişikliği olarak tabir edilir.

Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek

Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek felaket ve endişeye işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin arif kimse olduğuna, hidayete ermeyi ve hikmete kavuşmayı da başaracağına işaret eder.Bazende var olan şartları zorlamak anlamına gelir ve kişinin içinde bulunduğu durumu çok daha iyi bir hale sokmak için üstün çaba göstermesi anlamına gelir.
# Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek izzet, yücelik ve rütbeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok makbul ve hayırlı olduğu şeklinde yorumlanır.
# Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek yalan ve iftiraya delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Abdülvehhâb Bin Abdülkâdir-İ Geylânînin tabirinde morali ve motivasyonu düşecek demektir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here