Rüyada tanıdığı görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığı görmek

Rüyada tanıdığı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığı görmek üzüntü ve sıkıntınızın daha az olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin bir şey söylemeden önce çok düşündüğünü asla ani kararlar vermediğini insanları kırmaktan incitmekten kötü söz söylemekten ve günah işlemekten korktuğunu ifade eder.
# Saniyen hile yapmaya, yalan söze, fitne zuhuruna ve akıbeti belli olmayan bir şeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise daha önce başladığınız bir işi başarıyla bitireceksiniz tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için müctehidler için ilme bazan da dindeki bozukluğa delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için pek yakında nişanlanacağınıza veya evleneceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 497 ( dörtyüzdoksanyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günah işlemek istersen sonunu düşün.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here