Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek

31
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek

Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığın birini cin olarak görmek çöpçatanlık yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bol miktarda haram mal biriktireceğinize işarettir.
# Saniyen olumsuz bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin bir kadınla evleneceğinize, ondan mal, nimet ve evlat sahibi olacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; bu rüya şu şekilde tabir olunur: a) Ferahlık , b) Sevinç ve huzur , c) Kayıp kimselerle bir araya cem olmak , d) Borçları ödemek… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir konuda saygın bir kişiye şikayette bulunacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 103 ( yüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dert ve sıkıntılarını ne kadar çok kafaya takarsan, onları o kadar çok büyütmüş olursun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here