Rüyada tanıdığını kel görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığını kel görmek

Rüyada tanıdığını kel görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığını kel görmek saygın ve büyük bir şahsiyete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimsenin dul eşiyle evleneceğinize işarettir.
# Saniyen yakın zamanda sevineceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Cömertlik ve ihsan , d) Kalbin nur ile pırıldaması , e) Hastalıktan kurtuluş…
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için para bulacağınıza veya büyük bir şahsiyetle dost olup ondan hayır göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir makam elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 193 ( yüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zaman cemaat zamanıdır.Bediüzzaman

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here