Rüyada tanıdığını kel görmek

Rüyada tanıdığını kel görmek

Rüyada tanıdığını kel görmek huysuz ve sabırsız biriyle arkadaş olacağınıza, az da olsa ondan menfaat sağlayacağınıza işarettir. Saniyen cimrilik ile tabir olunur.Bazende rüya sahibi için uğursuzluk olarak kabul edilir.
# Rüyada tanıdığını kel görmek bu rüyayı fakir birisi görmüşse, hastalığa yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de entrika peşinde olan, laf getirip götüren ve ortalığı karıştırmayı huy edinmiş bir kişinin varlığı ile tabir edilir.
# Rüyada tanıdığını kel görmek düşman üzerine galip olmaya delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Kudâme Abdürrahmân Bin Muhammednin tabirinde bulunduğunuz mevkiyi kaybedeceğinize ve çalışma hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada tanıdığını kör görmek

Rüyada tanıdığını kör görmek dost ve ahbaplardan uzak kalmaya işarettir.Saniyen dost kılığına bürünmüş bir düşmandır.Bazende iyi niyetler ve güzel düşünceler içinde olmayan bazı insanların varlığına rivayet edilir.
# Rüyada tanıdığını kör görmek yemine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında başarıyı ve servet kazanmayı ifade eder.
# Rüyada tanıdığını kör görmek ferahlığa ve hac mevsiminde toplanmaya da alâmettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İdrîs-İ Bitlisînin tabirinde insanı maddi ve manevi kirlerden temizler.

Rüyada tanıdığını öpmek

Rüyada tanıdığını öpmek ilgi göreceğiniz bir toplulukla karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen rızık ve daimi olan faydalara işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin yeni, hayırlı ve güzel başlangıçlar yapacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına bu durumun onun adına büyük bir şans olacağına rivayet edilir.
# Rüyada tanıdığını öpmek sevindirici bir habere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rahata ulaşılacak demektir.
# Rüyada tanıdığını öpmek keder ve hüzne delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Karaca Ahmed Şemseddîn Ahmednin tabirinde vaktinde görüldüyse iyiye yorulur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here