Rüyada tanıdığını sakat görmek

Rüyada tanıdığını sakat görmek

Rüyada tanıdığını sakat görmek işinizin kapanacağına işarettir. Saniyen kötülüklere ve kötü kişilere karşı her daim gardını hazır ettiği söylenir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ya da aile hayatı içinde çok sıkıntılı bazı olaylar yaşayacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine ve çeşitli tartışmalar yaşanacağına
# Rüyada tanıdığını sakat görmek makam ve mevkice yüksekliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin ahlakı, yaratılış fıtratı, insani özellikleri kısaca onu insan yapan her türlü manevi duygusudur.
# Rüyada tanıdığını sakat görmek rüya sahibine, başkasının kazancından isabet edecek mala alâmettir.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Hâimnin tabirinde rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıprattığı, bu kadar koşuşturmacaya ve çalışmaya rağmen herhangi bir şekilde doğru düzgün dinlenmediği ve sağlığına dikkat etmediği için çok önemli olmayan ancak rüyayı gören kişinin, yaşam kalitesini düşürecek bedensel ya da ruhsal bir rahatsızlığın yakın bir zaman içinde başgöstereceğin

Rüyada tanıdığını sarhoş görmek

Rüyada tanıdığını sarhoş görmek eğer hizmetçiniz varsa, size faydası dokunan asalet sahibi bir hizmetçi olduğuna işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin kendisi için çok büyük sürpriz olacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.Bazende salih amele, hidayete ermeye ve selamete de yorumlanır.
# Rüyada tanıdığını sarhoş görmek kadınlar için hayır ve zinettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilme veya işitilecek bir söze delâlet eder.
# Rüyada tanıdığını sarhoş görmek din ve ibadete alâmettir.
# Ünlü Filozof Ebû Ubeydnin tabirinde biraz mola verip dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada tanıdığını sıkıntılı görmek

Rüyada tanıdığını sıkıntılı görmek gelecekten endişe etmeye işarettir. Saniyen rütbe ve şerefli olmasına delâlet eder.Bazende iyi bir evlat olmanın yanı sıra, gurur duyulacak, merhametli ve kadir kıymet bilen, herkese eşit mesafede duran, tüm canlıları yaratandan ötürü seven rüya sahibinin sevaplarla dolu hayatını işaret eder.
# Rüyada tanıdığını sıkıntılı görmek ünlü biriyle tanışacağınıza ve gelecekte ona çok şey borçlu olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de asıl fıtratı kaybetmeye işarettir.
# Rüyada tanıdığını sıkıntılı görmek fena bir söz işitmeye delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Şeyh Himmet Efendinin tabirinde alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada tanıdığını şişman görmek

Rüyada tanıdığını şişman görmek kötü bir kandınla evleneceğinize işarettir. Saniyen rüya sahibinin sabırlı, kararlı ve umutlu olması gerektiğine işaret eder.Bazende beklenmeyen bir yardım eli, hiç ummadık bir anda alınan müjdeli bir haber, para fırsatları veya piyango gibi şans oyunlarından para kazanmak anlamına gelir.
# Rüyada tanıdığını şişman görmek dinin iyiliği ile tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de erkek bir çocuğa delâlet eder.
# Rüyada tanıdığını şişman görmek saygın kimseler arasına gireceğinize işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Hâmid Behâüddîn Sübkînin tabirinde rüya sahibi ne kadar zaman geçerse geçsin yine de çocukluğunu ve geride bıraktığı yıllarını kafasında hep taze tutuyor demektir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here