Rüyada tanıdığını sakat görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığını sakat görmek

Rüyada tanıdığını sakat görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığını sakat görmek gücünüzü ve saygınlığınızı yitireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa işarettir.
# Saniyen insanlara aslı-astarı olmayan yalan sözleri onlara hoş gelecek şekilde söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir kadın sayesinde makam ve büyüklük elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde ele geçecek helal mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin hakkını inkar edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 787 ( yediyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim, sahili olmayan bir denizdir.Çok şey bildiğini zanneden kimse ise en büyük cahildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here