Rüyada tanıdığını sarhoş görmek

27
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığını sarhoş görmek

Rüyada tanıdığını sarhoş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığını sarhoş görmek eşinizi boşayıp başka bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer üzüm mevsimiyse umduğunuzdan fazla nimete ve dünyevi hayra değilse, mal ve nimete ait hayırlı sözler sarf edeceğinize işarettir.
# Saniyen bol bir kısmete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sırrınızın aşikar olacağına işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; çöl adamları üzerinde egemenlik kurup onlara liderlik edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hükümet işlerini yürüten kimse için yöneticilik, alim için emanet, sıradan insanlar için mal ve kadınlar için murada erme demektir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 616 ( altıyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami k.s. Hazretleri şöyle buyurmuştur:“İnsanların helaki iki sebepledir: Biri insanlara hürmet etmemek, diğeriyse Hakk’a minnet etmemektir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here