Rüyada tanıdığını şişman görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığını şişman görmek

Rüyada tanıdığını şişman görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığını şişman görmek halkın onun ilminden faydalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de umduğunuz şeyi elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise iyilik yapıp karşılığında nankörlük bulacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zinet ve ziyade ilim , b) Kurân-ı kerimi öğrenmek , c) Şeref ve makam , d) Talak sebebiyle hüzün ve gam. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahların af ve mağfiretine rızık ve nimetin bereketine dünya ve ahiret selâmetine delalet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 773 ( yediyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Konya’da yetişen evliyalardan Cemal Ali Dede Hazretlerine,“Huzura ermenin yolu nedir?" diye sordular.Sabırdır, buyurdu.Ve şöyle izah etti.“Huzur”u bir odanın içinde kilitli farzedin. İşte o odanın anahtarı “Sabır”dır. Sabrederseniz, kapı açılır ve huzura kavuşursunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here