Rüyada tanıdığının hırsızlık yaptığını görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdığının hırsızlık yaptığını görmek

Rüyada tanıdığının hırsızlık yaptığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdığının hırsızlık yaptığını görmek faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamında yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de ilahi gazaba uğrayacağınıza ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Saniyen  birinin hisleriyle oynayacağınıza veya birileri tarafından kullanılacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bu vasıftaki birine galip geleceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya Allahın size evlat ve mal nasip etmesi anlamına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hacca gitmemişseniz hacca gideceğinize delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 491 ( dörtyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1788 – Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim sabah namazının arkasından yüz kere tesbihde ve yüz kere tehlilde bulunursa, denizköpüğü gibi çok bile olsa günahları affedilir".Nesai, Sehv 95, (3, 79).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here