Rüyada tanıdık biriyle aldatılmak

Rüyada tanıdık biriyle aldatılmak

Rüyada tanıdık biriyle aldatılmak biriyle tartışacağınıza ve bu yüzden çok dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Saniyen malıyla övünen, insanların duygu ve düşüncelerini ciddiye almayan, sadece kendi menfaati, zenginliği, rahatı ve huzuru için uğraşan, imkânların fazlasına sahip olduğu halde yakınlarının ve komşularının içine düştüğü müşkül durumdan kurtulmaları için kılını bile kıpırdatmayan, anlayışsız, vurdum duymaz ve kötü bir kişinin varlığına rivayet edilir.Bazende genellikle kişinin başına gelecek kötü bir olayı veya durumu bildirir.
# Rüyada tanıdık biriyle aldatılmak uzun ömre, geniş rızka ve güzel bir geçime delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şifa bulmaya, mutluluk verici olaylar yaşamaya, yokluktan ve kederden kurtulmaya işaret eder.
# Rüyada tanıdık biriyle aldatılmak şu veçhe ile tabir olunur: a) Kavga , b) Yağmur , d) Az bir söz , c) Bela.
# Ünlü Alim Kuşâşî Seyyid Ahmed Bin Muhammednin tabirinde rüyayı gören kişinin, hayatında büyük değişikliklere gideceğine işaret edilir.

Rüyada tanıdık biriyle kucaklaşmak

Rüyada tanıdık biriyle kucaklaşmak gurbette bir yakınınız varsa, yakında döneceğine işarettir. Saniyen çok küçük bir olayın büyük etkiler yaratacağını başta önemsiz gibi görünen detayların daha sonra çok fazla can sıkıcı hale geleceğini işaret eder.Bazende dinginlik sağlama konusundaki arzusuna işaret eder.
# Rüyada tanıdık biriyle kucaklaşmak cehalete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin durumuna göre iki farklı şekilde alamet eder.
# Rüyada tanıdık biriyle kucaklaşmak sevecen bir eşiniz olduğuna işarettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Asgar Cezerî EbüL-Hayr Muhammed Bin Muhammednin tabirinde çalışan kimselerin patronun veya yöneticilerinin gözüne gireceklerine ve yeni görevleri ile beraber kendilerini daha iyi bir şekilde gösterme fırsatı bulacaklarına alamet eder.

Rüyada tanıdık biriyle sohbet etmek

Rüyada tanıdık biriyle sohbet etmek çıkacak bir olay yüzünden huzurunuzun kaçacağına işarettir. Saniyen insanın sevineceği rızka delâlet eder.Bazende tenceresindeki aşı, cebindeki parası ve elindeki işi ile tabir edilir.
# Rüyada tanıdık biriyle sohbet etmek şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dertlerin geldiğinin habercisidir.
# Rüyada tanıdık biriyle sohbet etmek sağlık durumunuzun çok iyi olduğuna işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin Hasennin tabirinde hayat boyu destek almak manasına geldiği gibi, kişinin ailesinden gelecek yüklü miktarda bir para ile borçlarını kapatacağını yahut araba gibi bir mal satın alacağını bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here