Rüyada tanıdıkla zina yapmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tanıdıkla zina yapmak

Rüyada tanıdıkla zina yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanıdıkla zina yapmak büyüklük ve önderlik elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gam ve kederden halâs olmağa delalet eder.
# Saniyen emaneti sahibine vermekten aciz olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise muradınızın gerçekleşeceğine işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için ömrünüzün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hafif bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 911 ( dokuzyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Faizcilerin dünyadaki temel sloganı nedir?-Para, parayı doğurur.Evet, para parayı doğurur ama bu doğum da anapara ölür yani haram olur. Yavru para yani faiz geliri ise sakat doğar sahibinin başına büyük bela olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here