Rüyada tanımadığı adamı öpmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı adamı öpmek

Rüyada tanımadığı adamı öpmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı adamı öpmek gördüğünüz safran miktarınca insanlardan övgü işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de darlık ve kıtlığa işarettir.
# Saniyen gözden çıkarmanız gereken bir şey olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ikiyüzlülük veya ümitsizliğe işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; yedi şekilde tabir olunur: a) Hayır , b) Menfaat , c) Sünneti ihya , d) Düşman üzerine zafer , e) Hasta için afiyet ve şifa , f) Adil hükümdar , g) Ganimet. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karşısında aşağılık hissine kapılacağınız biriyle tanışacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 702 ( yediyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Helal- haram demeyip rastgelen her şeye saldırmak, kulun manevi hayatını zehirleyip ölümüne sebep olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here