Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek

Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek

Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek biriyle arkadaşlık ahdinde bulunacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin evine, zevcesine ve dükkanına işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin o kimse ile ilgili olarak bilinçaltına yer etmiş bir konunun varlığına rivayet edilir.
# Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek yuva kurmak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, yapacağı işler, ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında büyük başarılara imza atacağına ve çok üst mevkilere terfi edeceğine delalet edilir.
# Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek uzun ömre, nimete, hayır ve berekete, din kuvvetine ve mirasa da delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bekkânin tabirinde kişinin ailesindeki kişilerin iş yaşamalarını düzene sokmak konusunda onlara yardımcı olacağını, işsiz olanlara iş bulacağını ve özellikle maddi durumu kötü olan kişilere karşı fedakarlıklarda bulunacağını bildirir.

Rüyada tanımadığı adamla sevişmek

Rüyada tanımadığı adamla sevişmek dini de dünyası da olmayan inançsız ve fakir kimseye işarettir. Saniyen bir aşk yaşayacaksınız demektir.Bazende rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiler arasından birinin, iş hayatını çok kötü bir duruma soktuğuna, yapacağı hatalar ve atacağı yanlış adımlar yüzünden rüya sahibinin de başının ağrımasına sebep olacağına, çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara
# Rüyada tanımadığı adamla sevişmek gizli düşmanlarınız var demektir. Bu insanlara ve sağlık durumunuza dikkat edin. Bazı rüya yorumcularına göre de hayatın yolunda gideceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine işaret eder.
# Rüyada tanımadığı adamla sevişmek gerçekten iyi dostlara sahip olacak ve işlerinizde daima başarılı olacaksınız demektir.
# Ünlü Alim Ebû Bekr YaFûrînin tabirinde alınacak olan kötü bir haberi sembolize eder.

Rüyada tanımadığı adamlar görmek

Rüyada tanımadığı adamlar görmek altı şekilde tabir edilir: a) Fahişe kadın , b) Zarar ziyan , c) Selamet , d) Sonu hayır olmayan bir işe teşebbüs , f) Yorgunluktan sonra gelecek rahat , g) Makam ve mevkinin noksanlığı…Saniyen kişinin becerilerini ortaya koyarak gerçekleştireceği bir işte çok iyi bir noktaya geleceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine ve hayırlı biBazende karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.
# Rüyada tanımadığı adamlar görmek şöyle tabir olunur: a) Beyaz ve yeşil balçık , helal mala , b) Sarı balçık , hastalığa , c) Kırmızı balçık , çalgı ve oyuna , d) Siyah balçık , keder ve hüzüne delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de her konuda yetenekli bir adama, elindekilerle mutlu olmaya, güzel ve tatlı sözlere, ailesiyle mutlu ve huzurlu olmaya, iş yerinde mertebenin yükselmesine, zahmetsizce para kazanmaya, kudret ve güç sahibi olmaya işarettir.
# Rüyada tanımadığı adamlar görmek istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Hâcibnin tabirinde arkadaşlarına yeterli ilgi göstermeyen rüya sahibine kırılan dostların varlığına ve kişinin duyacağı kırıcı sözlere alamet eder.

Rüyada tanımadığı aile görmek

Rüyada tanımadığı aile görmek bir ilahi vecibeyi yerine getireceğinize ve hayır işler yapacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem gBazende rüyayı gören kişinin, bazı ailevi sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardım
# Rüyada tanımadığı aile görmek o yörede hüküm süren kimselerin kargaşa çıkararak kan akıtacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de afiyette olunduğunu bildirirken, alınacak iyi, müjdeli haberlerle bir anda ev içinde coşku dolu, mutlu anlar yaşanacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine yorumlanır.
# Rüyada tanımadığı aile görmek zahmet ve meşakketle rızkını kazanan kimseye delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Ahmed Bin Yahyâ El-Celânin tabirinde uzun süren bir hazırlık döneminin ardından hedeflerin birer birer gerçekleştirileceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, şansın açılacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardı

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here