Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek

Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı adamla öpüşmek bir şehirde büyük bir şahsın veya hükümdarın öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  akrabalarınızdan yana rencide olacağınıza ve eziyet göreceğinize işarettir.
# Saniyen feraha sevince nail olmaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için ikiz çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fakirleşme riskiyle karşılaşabileceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Manevi lezzeti üç şeyde arayın: Namazda, Allah’ı anmakta ve Kur’an okumakta. Bulursanız ne âlâ. Bulamazsanız kalbiniz manen hasta demektir.

p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here