Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek

Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek

Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek hayırlı olacağını sandığınız bir işe başlayacağınıza, ancak o işin kötüye gideceğine işarettir. Saniyen günahtan tevbe etmeye ve Hakka dönmeye işarettir.Bazende bereketli olan işlere delalet eder.
# Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek bazen kötü anlam içeren bir rüyadır. Bazı rüya yorumcularına göre de doğacak çocuğun erkek olmasına alâmettir.
# Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek infaka delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdullah Bin Ahmednin tabirinde bazen bolluk ve berekete, bazen de sıkıntı ve çileye yorumlanır.

Rüyada tanımadığı bir çocuğun öldüğünü görmek

Rüyada tanımadığı bir çocuğun öldüğünü görmek memleketinde sebatı, devamı ve saltanatının sürekli olmasına delâlet eder. Saniyen bolluk, bereket, sağlık, mutluluk ve huzur anlamına gelir.Bazende din ile dünya işleriyle çok fazla meşgul olduğuna,
Rüyada sayıca daha az kum görmek, mülk ile fani hayat ile münasebetlerine işaret eder.
# Rüyada tanımadığı bir çocuğun öldüğünü görmek Kurân-ı Kerimi unutmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ona mal vermeye işarettir.
# Rüyada tanımadığı bir çocuğun öldüğünü görmek o yıl içerisinde bol miktarda mal ve nimet kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Abdülvehhâb Bin Muhammed Fârisînin tabirinde böyle bir rüya gören kimsenin eline hiç beklemediği bir yerden para geçer veya elindeki malı kıymetlenir ve oldukça büyük bir ücrete satılır.

Rüyada tanımadığı bir erkek görmek

Rüyada tanımadığı bir erkek görmek dokumacılık yapak kimseye işarettir. Saniyen zorunlulukları ifade eder.Bazende vaktinden önce giriştiği işlerde başarı elde edemeyeceğine ve hayal kırıklığının büyüklüğü yüzünden içine kapandığı, başkaları tarafından küçümsendiği bir dönem yaşamak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır.
# Rüyada tanımadığı bir erkek görmek sizin yumuşak huylu biri olduğunuza delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fena insanlara delâlet eder.
# Rüyada tanımadığı bir erkek görmek helal rızka, takva ve veraya delâlet eder.
# Ünlü Alim Ahmed Bin Muhammed El-Berkânînin tabirinde rüya sahibinin kendisinin bile inanamayacağı, hayal edemeyeceği ve söyleseler ihtimal vermeyeceği olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada tanımadığı bir erkekle uyumak

Rüyada tanımadığı bir erkekle uyumak altı şekilde tabir olunur: a) Zevk ü şevk , b) Mal , c) Riyaset , d) Evlat , e) Şecaat , f) Haramdan sakınmak… Saniyen keyif dolu geçecek güzel günlere delalet eder.Bazende aynı zamanda bir tanıdığa söylenen sözlerin ulu orta açıklanacağını, kişinin sırrının ifşa edileceğini, ayıbının yüzüne vurulacağını da tabir eder.
# Rüyada tanımadığı bir erkekle uyumak gam, keder ve hastalıklara delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sevdiğiniz insanlarla beraber vakit geçireceğinize işaret eder.
# Rüyada tanımadığı bir erkekle uyumak yolculuğa çıkacağınıza, insanlarla dost olacağınıza veya özel bir kişiyle arkadaş olacağınıza; aynı rüyayı iffetsiz bir kimse görürse sıkıntıya işarettir.
# Ünlü Filozof Ebû Ali Sakafînin tabirinde çok sıkı bir çalışma hayatına, kişinin tüm kazancını bileğinin gücü ile elde edeceğine, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine ve her zaman takdir göreceğine işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here