Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek

Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı bir cenaze görmek iyiye ve helal rızka işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı işaret eder.
# Saniyen zevceye, biriktirilen mala, sır saklamaya, rahat ve güzel bir hayata delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise durumunuzun kötüye gideceğine, daha sonra tekrar düzeleceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya şiddet ve meşakkata delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bu ortaklığın kalıcı olmayacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 170 ( yüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Akıllı ihtiyar o’dur ki ölümün kendisine çok yakın olduğunu bilir ve ölmeden önce ahiret yolculuğu için gerekli son hazırlıklarını ve eksiklerini tamamlamaya çalışır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here