Rüyada tanımadığı birinin mezarını görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı birinin mezarını görmek

Rüyada tanımadığı birinin mezarını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı birinin mezarını görmek genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü ve hastalığa işarettir.
# Saniyen tecrübeli ortağınız sayesinde büyük gelirler elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal elde edeceğinize, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Ahmed bin Yusuf rüyayı gören kişi için söz sahibi biriyle ticaret yapacağınıza ve bundan gelir elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için miras alacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 675 ( altıyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü bir işin en gizli şahidi, vicdanımızdır.Hz. Ömer r.a.En mükemmel adalet, vicdandır.Victor Hugo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here