Rüyada tanımadığı biriyle flört etmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı biriyle flört etmek

Rüyada tanımadığı biriyle flört etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı biriyle flört etmek zahit olacağınıza, dünyaya sırt çevireceğinize ve ahirete yöneleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza, bulduğunuz elbisenin uzunluk veya kısalığına göre yolculuğunuzun uzun veya kısa olacağına işarettir.
# Saniyen saygınlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bu dünyada izzet bulacağınıza ve bahtınızın açılacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde halk arasında çıkacak kavgaya ve devamlı meydana gelecek fitnelere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için elinizdeki malın heder olacağına veya yapacağınız bir ticarette malınızı üç kat pahalı satacağınıza ve bu konuda kimseye acımayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 337 ( üçyüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6696 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Borcunu ödemeye muktedir olan kimsenin özürsüz olarak ödemeyi geciktirmesi zulûmdür. Sen alacaklı durumda iken alacağın varlıklı ve güvenilir bir kimseye havale edilirse, bu havaleyi kabullen."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here