Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak birine aşırı derecede bağlanacağınıza, ancak daha sonra toparlanıp kendinize geleceğinize işarettir. Saniyen zengin olmayan fakat çok iyi kalpli biriyle evleneceği anlamına gelir.Bazende kişinin kazancını sağlayabilmesi için almış olduğu tedbire veya iş hayatındaki kendin yüksek rütbedeki kişilerden gelecek bir terfi haberine ve saygınlığa işaret eder.
# Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak bekâr biri için de evlenmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek köklü ve kalıcı değişikliklere işaret eder.
# Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak size hayır ulaşacağına işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Sirâcüddîn Bülkînînin tabirinde aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük hayaller kurduğu ve çok istediği mesleğe ulaşmak için yola çıkmasına ve bu uğurda bir çok sıkıntı ile uğraşmasına delalet edilir.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanacağını görmek

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanacağını görmek güvendiğiniz birine sır vereceğinize, ancak bu sırrınızın o kimse tarafından açığa çıkarılacağına işarettir. Saniyen kısmet almaya, şans elde etmeye, fırsatları iyi değerlendirip başarılı olmaya ve hedeflerine yakınlaşmaya rivayet edilir.Bazende hayırlı bir rüya olmakla birlikte birkaç farklı şekilde yorumlanır.
# Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanacağını görmek sıkıntı, meşakkat ve dert ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de kadri yüce ve şerefli bir kadına da işarettir.
# Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanacağını görmek yukarıda belirtilen vasıftaki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Yûsuf Eş-Şatibînin tabirinde ağız tadının kaçacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek güzel bir iş yapacağınıza işarettir. Saniyen erkek için de, kadın için de evlenmeye işarettir.Bazende insan için gerçek yaşamda düşüncesi bile ne kadar acı, ağır ve ürkütücü ise
Rüyada bir o kadar hayırlı, güzel ve makbuldür.
# Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek önemli bir konuda karar vermesi gerektiğini işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de fitneyi uyandırır.
# Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağına delalet eder.
# Ünlü Filozof Hasen Bin Ahmed Attâr EbüL-Alâ Hemedânînin tabirinde bir kişi rüyasında ait olduğu ulusun bayrağını görürse işlerinde kolaylık olacak ve her işini kendi başına yapma kudretine sahip olacak demektir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here