Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı biriyle nikahlanmak büyük planlar yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uyumsuz ve kaba bir kadınla evleneceğinize ve ondan zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen vefalı bir dost bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızdan mal ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde ömrü uzun olan kadına ve helal mala delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın bollaşacağına, ancak inancınızın zarar göreceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 350 ( üçyüzelli )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sıkıntılar insanı olgunlaştırır. Sıkıntı çekmeyişimiz, rahat içinde olmamız hakkımızda hayırlı değil. Firavun’un 400 sene başının dahi ağrımaması onun hakkında hayır olmadığı gibi. Kâmil insanların sıkıntıları kesilince “aman ne hata ettik” diye endişe etmeleri, sıkıntının onların gıdası olmasındandır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here