Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı biriyle nişanlandığını görmek bölge halkına hayır kapılarının açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötüye işarettir.
# Saniyen miras veya hediye alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ansızın gerçekleşecek olan bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda zahmetsizce mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal, nimet ve ziynete işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 276 ( ikiyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

"İsaac Newton güneş sisteminin benzeri bir cihaz yaptı. Bu cihazın kolunu çevirdiğinde gezegenler, hesaplanmış hızlarına göre kendilerinin ve aynı zamanda güneşin etrafında dönmeye başlıyorlardı. Bir gün evinde otururken, Allah'a inanmayan bir dostu ziyaretine geldi. Bu muhteşem tertibatı görünce hayretle:"Ne kadar güzel bir şey, kim yaptı bunu?" diye sordu. Newton: "Hiç kimse" deyince, "Herhalde ne söylediğimi anlamadın?" "Evet, ne dediğini anlıyorum. Bu cihaz kendi kendine tesadüfen oluştu ve evrimleşerek bu hâle geldi." "Sen herhalde beni deli sanıyorsun?" Konuşmanın burasında Newton yerinden kalkar ve elini misafirinin omzuna koyarak: "Bu gördüğün cihaz güneş sistemi dediğimiz ve kanunlarını senin de bildiğin eşsiz yapının basit bir modelidir. Güneş sisteminin bu basit maketinin bir yapıcısı olması gerektiğini müdafaa ediyorsun da, aslının bir yaratıcısı olacağını niçin kavrayamıyorsun?" der.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here