Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmak

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmak bol miktarda menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de erkek çocuğu doğuracağınıza işarettir.
# Saniyen işinizin aksayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çöpçatanlık yapacağınıza ve bu vesileyle bir çiftin evlenmesine yardımcı olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde toplantıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinizde sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 761 ( yediyüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herkes herkese bir lokma şey verebilir, ama boğaz bağışlamak ancak Allah’ın işidir.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here