Rüyada tanımadığı düşman görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı düşman görmek

Rüyada tanımadığı düşman görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı düşman görmek o kimsenin dünyadayken haram yiyen biri olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü ve yoksulluğa işarettir.
# Saniyen arzu ettiğiniz şeyi elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şöhret bulacağı bir işe delâlet eder.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için başkalarıyla iyi ilişkiler içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için pek yakında huzura kavuşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 440 ( dörtyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Elden gittikten sonra geri döndürülmesi imkânsız olan şeyler dörttür: ansızın ağızdan çıkan bir söz; yaydan fırlayan bir ok; olmuş bir kaza; boşuna harcadığın bir ömür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here