Rüyada tanımadığı düşman görmek

Rüyada tanımadığı düşman görmek

Rüyada tanımadığı düşman görmek kötü yolda olan birini DOĞRU yola hidayet edeceğinize işarettir. Saniyen rüya sahibinin özellikle de yakın çevresinden bazı kimselerle arasının açılmasına, düşüncelerinin çatışmasına ve yollarının ayrılmasına neden olacak sorunlar yaşayacağına tabir edilir.Bazende kişinin, iş hayatı içerisinde yapmak istediği şeyler konusunda elini çabuk tutması gerektiğine, bu şekilde hareket etmezse sahip olduğu imkânları ve binbir güçlükle kazandığı fırsatlar kaybedeceğine, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, yaşa
# Rüyada tanımadığı düşman görmek ne olduğu belli olmayan birtakım işler yapacağınıza, uzun yaşayacağınıza ve içtiğiniz su miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından, sıkıntılarından, sorunlarından, korkularından, karamsarlığından, umutsuzluklarından yani kısacası kendisini kötü, huzursuz ve mutsuz hissetmesine neden olan her türlü melanetten, kötü düşünceden ve duygudan kurtulacağı anlamına gelir.
# Rüyada tanımadığı düşman görmek servet sahibi olunacağına ve sağlığınızın iyi olacağına yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Mecdî Ahmed Bin Recebnin tabirinde eli iş tutan biriyle güzel bir evlilik yapmak ve rızkın artması anlamına gelir.

Rüyada tanımadığı erkeği öpmek

Rüyada tanımadığı erkeği öpmek bir mirasa konacağınıza ve geçim konusunda rahatlayacağınıza işarettir. Saniyen afiyet ve şifaya alâmettir.Bazende iş için gurbete gidileceğine ve aile hasreti çekileceğine alamettir.
# Rüyada tanımadığı erkeği öpmek sıkıntı yaşayacağınıza, çirkin işlere yöneleceğinize ve bu yüzden insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zahmet çekilmeden elde edilen mala delâlet eder.
# Rüyada tanımadığı erkeği öpmek manevî derecenin yüksekliğine ve salâha delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hızır Şâh Menteşevînin tabirinde hayırlı şekillerde tabir edilmez.

Rüyada tanımadığı erkeğin cinsel organını görmek

Rüyada tanımadığı erkeğin cinsel organını görmek düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve her iki cihanda da murada ereceğinize işarettir. Saniyen kısa zamanda geçecek dertli günlere.Bazende gerçek hayatta da kişinin kutlamalara gideceğine veya sevilen kimselerin düğün, nişan gibi törenlerinde bulunacağına alamet eder.
# Rüyada tanımadığı erkeğin cinsel organını görmek karışık işlere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hangi agacin ise menfaat de o cihetten gelir.
# Rüyada tanımadığı erkeğin cinsel organını görmek verdiğiniz veya gönderdiğiniz hediyenin değeri kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Molla İvaz Efendinin tabirinde kişinin faydasız işlerle uğraşarak çok fazla zaman kaybettiğine ve özellikle bilgisi, tecrübesi olmayan bir konuyla alakalı girişimlerde bulunup iş yeri açacağına, sonucun sadece maddi kayıp olacağını bildirir.

Rüyada tanımadığı erkek görmek

Rüyada tanımadığı erkek görmek çektiği sıkıntı ve güçlüklerden sonra ferahlığa ve sevince kavuşmaya yorumlanır. Saniyen hayırlı, kişi için aydınlık günlerin geldiğini müjdeleyen çok güzel bir rüyadır.Bazende aile hayatı içinde yaşanan tartışmanın iş hayatını ve eğitim hayatını da etkileyeceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, bu şekilde uzun bir süre devam ettikten sonra sağlık sorunlarının başgöstereceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, çok dona
# Rüyada tanımadığı erkek görmek temiz ve pâk bir zevceye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uşak, hizmetçi ve ev işlerine bakan kimselere delâlet eder.
# Rüyada tanımadığı erkek görmek üzerindeki et kadar hayır elde edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Nûr Muhammed Pütnînin tabirinde rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerini bir kenara atacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here