Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek

Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek

Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek doğacak çocuğunuzun kız olacağına işarettir. Saniyen hayırlara alamet olarak kabul edilir.Bazende rüya sahibinin hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına tabir edilir.
# Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek zengin olmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin özellikle de yakın çevresinden bazı kimselerle arasının açılmasına, düşüncelerinin çatışmasına ve yollarının ayrılmasına neden olacak sorunlar yaşayacağına tabir edilir.
# Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek hastalıktan şifa bulacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Hayârînin tabirinde hesapta olmayan aksilikler yüzünden güzel işleyen bir işin bozulması veya çok iyi anlaşılan yakın bir arkadaşla araya nifak sokan insanlar yüzünden kişinin sıkıntıya düşmesi manasına gelir.

Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek

Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek ecelinizin yaklaştığına ve bu yüzden hemen tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen helal ve geniş rızka, dinde salâha delâlet eder.Bazende eğer rüya sahibi yapmakta olduğu işten vazgeçmezse çok büyük zararlara uğrayacağına ve bu yüzden çok dikkat etmesi, bir işe girerken uzun uzun düşünmesi ve daha sonra karar vermesi gerektiğine alamet eder.
# Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek delil ve hüccetle galebe eden dosta alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle hayırdır ve zenginliğe yorumlanır.
# Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek sevgi ve dostluğa ve kardeşliğe delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Abdurrahmân Bin AbdülmünÎm El-Makdisînin tabirinde bir takım kuşkulara, endişelere ve vesveselere delalet eder.

Rüyada tanımadığı erkekler görmek

Rüyada tanımadığı erkekler görmek bir dost kaybedeceğinize işarettir. Saniyen rüya sahibinin fesat kişilerinin oyununa geleceği, onlara inanacağı, onlarla birlikte hareket edeceği ve onların yolunu tutacağı anlamına gelir.Bazende bekar biri için evlilik teklifi almak veya ailesiyle kız istemeye gitmek, nişanlanmak ve kısa süre sonra aile kurmak anlamına gelir.
# Rüyada tanımadığı erkekler görmek kuvvet kazanmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eğlenceli ve neşeli günlerin geldiğine yorumlanır.
# Rüyada tanımadığı erkekler görmek uzak bir yolculuğa çıkacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü Filozof Vâhidînin tabirinde ses anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here