Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek

Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı erkekle öpüşmek sepicilik mesleğiyle uğraşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim sıkıntısı çekeceğinize işarettir.
# Saniyen alçak düşmana ve ahmak hırsıza tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise inancınızın güçleneceğine, farzları ve sünnetleri yerine getireceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; kısmete ve bolluğa şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlar arasında çıkacak fitneye ve tefrikaya, bunun neticesi musibete delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 502 ( beşyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4373 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Ashabının arasını kardeşlemişti. Hz. Ali radıyallahu anh yanına geldi ve:"Ashabınızın arasını birbirleriyle kardeşlediniz, ama beni kimseyle kardeşlemediniz!" dedi. Bunun üzerine Aleyhissalatu vesselam:"Sen dünyada da ahirette de benim kardeşimsin!" buyurdular."Tirmizi, Menakıb, (3722).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here