Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek

Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı erkekle sevişmek işlerin yolunda gideceğine ve güler yüzle karşılanmaya delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de belalardan güvende olacağınıza işarettir.
# Saniyen kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ileride fakir duruma düşmemek için malınızı saklayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için bir düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde de tabir olunur: a) Alimlerin yok olması , b) Baştaki adamların cimriliği , c) Kıymetli ve şerefli reis.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 160 ( yüzaltmış )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

201 – Huzeyfe ve Ebu Mes'ud el-Bedrî radıyallahu anh Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın şöyle söylediğini işittiklerini anlatır: "Sizden önce yaşamış olan birisine, ruhunu kabzetmek üzere melek gelmiş idi, sordu:"-Bir hayır işledin mi?" Adam:"-Bilmiyorum" diye cevapladı. Kendisine tekrar:"-Hele bir düşün belki hatırlarsın dendi. Adam:"-Bir şey hatırlamıyorum, ancak dünyada iken, insanlarla alış-veriş yapardım. Bu muâmelelerimde zengine ödeme müddetini uzatır, fakire de ödeme işlerinde müsâmaha ve bazı eksikliklerini bağışlamak sûretiyle kolaylık gösterirdim" dedi.Allah onu bu kadarcık iyiliği sebebiyle affedip cennetine koydu."Buhârî, Büyû 17-18, Enbiyâ 50, İstikrâz 5; Müslim, Müsâkât 26-31, (1560).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here