Rüyada tanımadığı insanları görmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı insanları görmek

Rüyada tanımadığı insanları görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı insanları görmek kendini çıkmazda gören veya bir problemi çözmekte zorlanan kişiler için müjdeli iyi haberler geleceğini işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi kazanca tabir olunur.
# Saniyen hile yapmaya, yalan söze, fitne zuhuruna ve akıbeti belli olmayan bir şeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise çok yemeğe ve berektli rızka delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacak anlamına gelir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanın şerrinden güvende kalacağınıza, hisardan dışarı çıkmak ise bunun aksine tabir edilir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 844 ( sekizyüzkırkdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eskiler, ömrü sermayeye benzetmişler. Dolayısıyla ömrü heba etmeyi, boşa harcamayı, eldeki sermayeyi savurup saçmakla bir saymışlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here