Rüyada tanımadığı insanlarla konuşmak

37
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı insanlarla konuşmak

Rüyada tanımadığı insanlarla konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı insanlarla konuşmak yöneticiliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzün uzayacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
# Saniyen hırsızlığa yahut insan veya hayvandan hırsızlığı kasteden kimsenin hallerini gözetlemeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kişiye verilen bir tavsiyenin işe yarayacağına ve yeni kapılar açacağına iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine de tabir edilir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için yaptığınız günahlardan dolayı tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölen kişiden yana yakınlarının sevinç yaşayacaklarına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 683 ( altıyüzseksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1740 – Ebû Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Adamın biri iki parmağı ile dua ediyordu. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Birle! Birle!" diye müdâhale etti."Tirmizî, Daavât 117, (3552); Nesâî, Sehv 37, (3, 38).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here