Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek giderin çokluğuna, kazancın azlığına yorumlanır.Saniyen sert, kaba, kötü ve huysuz bir kadına da delâlet eder.Bazende insanlara hile yapan ikiyüzlü bir düşmandır.
# Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek zahmetle elde edilen helal rızka işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalığa, zarar ve körlüğe işarettir.
# Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek katilden, belâ ve kederden emin olmaya delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hasen Bin Hâmid El-Bağdâdînin tabirinde rüyayı gören kişinin, başını büyük belalara ve sıkıntılara sokacak bir kişi ile dost ya da arkadaş olacağına ya da böyle bir kişi ile birlikte bir işe gireceğine delalet edilir.

Rüyada tanımadığı kadınla sohbet etmek

Rüyada tanımadığı kadınla sohbet etmek kısa mesafeli bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Saniyen hayatta başarılı olmaya, büyük adımlar atmaya, önemli kararlar almaya ve rüya sahibinin beklentilerinin kendi isteği doğrultusunda yerine gelmesine rivayet edilir.Bazende rüya sahibi özellikle iş hayatındaki yanlış seçenekleriyle zarar uğrar ve mallarını, parasını kaybetme riskiyle karşılaşır.
# Rüyada tanımadığı kadınla sohbet etmek isminin hayır ve ihsan ile anılacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir hastalık ile ilgili sıkıntı yaşayacağınıza ya da yakın akrabalarınızdan birinin hastalık haberini alacağınıza işaret eder.
# Rüyada tanımadığı kadınla sohbet etmek üzüntü, keder, gam ve hastalık çeken bir kimseye de işarettir.
# Ünlü Düşünür Halîmî Çelebinin tabirinde kadın için güzel bir geçim ve hayırlı bir eştir.

Rüyada tanımadığı kadınlar görmek

Rüyada tanımadığı kadınlar görmek eşcinselliğe işarettir. Saniyen o da hastalık ve üzüntüden halas olur.Bazende bir coğrafyaya, bir kişi yerine onun adına bir çeke veya senede imza atarak, o kişiden sonra ikinci borçlu olmaya işaret eder.
# Rüyada tanımadığı kadınlar görmek övgüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mala gelecek zarar ve ziyana delâlet eder.
# Rüyada tanımadığı kadınlar görmek kendisinden kötü olan şeyi defetmek manasını taşır.
# Ünlü Düşünür İzzeddîn Bin Abdüsselâmnin tabirinde iş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir.

Rüyada tanımadığı kızı görmek

Rüyada tanımadığı kızı görmek bir toplantıya davet edileceğinize veya size bir misafir geleceğine işarettir. Saniyen rüya sahibinin dünyalığıdır.Bazende zor bir durum karşısında kişinin alacağı yardımı işaret eder.
# Rüyada tanımadığı kızı görmek henüz yola çıkmamış haber demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı ve olumlu bir rüyadır.
# Rüyada tanımadığı kızı görmek ne türlü olursa olsun, insanın geçimi için tedbir almaya işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Berrüvî Muhammed Bin Muhammednin tabirinde sonucun müspet veya menfi olmasına göre değişeceği gibi, rüyanın tamamıyla ilişkilendirilerek açıklanması daha doğrudur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here