Ana sayfa T Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı kadınla sevişmek onları sevdiğinize ve inancınızın zayıf olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalan habere işarettir.
# Saniyen cevap verdiğiniz takdirde ölüme, aksi takdirde hastalığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve kederin gitmesine işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlık durumunuza dikkat edilmesi gerektiğine yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir genç dik başlılık yaparak annesine isyan etmişti. Yüreği sızlayan zavallı anne beşiği getirip önüne koydu ve dedi ki:Ey vefasız! Sen küçükken ben sabahlara kadar uyumazdım. Bir zamanlar zayıf, güçsüz, sürekli ağlayan ufak bir çocuktun. Senin için uykusuz kalırdım. Şu beşikte hiçbir şeyden habersiz yatarken yüzüne konan sineği kovacak halin bile yoktu. Şimdi büyüdün, güç kuvvet sahibi oldun. Bir gün mezar beşiğinde aynı acziyete düşüp yine o hale geleceksin. Üzerindeki karıncayı kovamayacak, bu parlayan gözler âmâ olacak, kurda karıncaya yem olacaksın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here