Rüyada tanımadığı kızı görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığı kızı görmek

Rüyada tanımadığı kızı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığı kızı görmek  başınıza kötü bir iş geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de para kazanacaksınız anlamında işarettir.
# Saniyen hastalığın uzayacağına, gamlı ise, gam ve gussanın artacağına delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ondan ilim öğreneceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; beş vech ile tabir blunur: a) Allahü Teala ya yakınlık , b) Yolun en güzeline giriş , c) Müjde , d) Düşmana karşı zafer , e) Kurtuluş ve selamet.. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hoşlanmayacağınız bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 54 ( ellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6772 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim bir mü'mini öldürmeye yarım kelime kadar yardım etse, iki gözün arasına "Allah'ın rahmetinden ümidsizdir" yazılı olduğu halde Allah Teâlâ Hazretlerinin huzuruna çıkacaktır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here