Rüyada tanımadığın bir erkek görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığın bir erkek görmek

Rüyada tanımadığın bir erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığın bir erkek görmek diğer namazlara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de korkudan emin olmaya ve talebeler için ilim tahsiline delâlet eder.
# Saniyen asaleti göçmenlere dayanan bir kadınla evleneceğinize ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ateşli bir hastalığa yakalanacağınıza delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya kafir olarak öleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginleşeceğinize ve eğlenceye düşkün biri olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 658 ( altıyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlık için cehaletten daha büyük bela ve musibet yoktur. Çünkü cehalet kalbe inkâr ve isyan tohumları eker.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here