Rüyada tanımadığın birinin iltifat etmesi

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığın birinin iltifat etmesi

Rüyada tanımadığın birinin iltifat etmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığın birinin iltifat etmesi saygın ve değerli bir evladınız olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beş vech ile tabir olunur: a) Emn , b) Selamet. , c) Adaletli devlet reisi , d) Rahat ve huzur , e) Hac…
# Saniyen önce hastalığa yakalanacağınıza, sonra da iyileşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise helal mala, haram olan hayvanları eti ise, haram mala işarettir.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda insanların minnetinden güvende kalacağınıza ve hacetinizin minnetsizce reva olacağına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimse için iyiye işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 872 ( sekizyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Edep bir damladır, damladı mı yok olur.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here