Rüyada tanımadığın biriyle sohbet etmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığın biriyle sohbet etmek

Rüyada tanımadığın biriyle sohbet etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığın biriyle sohbet etmek canınızın tehlikede olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şahsınız için çok faydalı bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen insanlara alay konusu olacak bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zindan veya hapse işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için eşinizin bir kız çocuğu doğuracağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini inancınızın zedeleneceğine veya cimriliğe işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 390 ( üçyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kula ihtiyacı bildirmek, aciz ve muhtaç bir varlıktan yardım istemektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here