Rüyada tanımadığın insanlarla sohbet etmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadığın insanlarla sohbet etmek

Rüyada tanımadığın insanlarla sohbet etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadığın insanlarla sohbet etmek beklenmedik bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç veçhe ile tabir olunur: a) Hidayet , b) İlim , c) Basiret…
# Saniyen altı şekilde tabir olunur: a) Evlat , b) Memuriyet , c) Hak , d) Menfaat , e) Mal ve mülk , f) Düşman üzerine zafer. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlıklı insanlar için mutluluğa, hastalar içinse ölüme işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde iyi olmayan birtakım ticari işlerinizi sonlandıracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Güzel zevce , b) Güzel hizmetçi , c) Sadık hizmetkar.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 716 ( yediyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Neye layık iseniz. Ona nail olursunuz.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here