Rüyada tanımadık kişiler görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tanımadık kişiler görmek

Rüyada tanımadık kişiler görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tanımadık kişiler görmek zarar edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede bulunan hakimin öleceğine işarettir.
# Saniyen kadınlara düşkün olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların kötülüğünü söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda o yörede hüküm süren kimselerin kargaşa çıkararak kan akıtacaklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalanıp yatağa düşeceğinize ve sonunda iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 654 ( altıyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İblis neden Allah’ın lanetine uğramıştır?İblis, Hz. Âdem’in (a.s.) bedenine üflenen ilahi nefha yerine beşeriyetindeki toprağı gördüğü için “ Ben ateşten yaratıldım, o ise balçıktan” diyerek böbürlenmiş, bu vesileyle Allah’ın lanetine uğramıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here