Rüyada tanımadık kişiler görmek

Rüyada tanımadık kişiler görmek

Rüyada tanımadık kişiler görmek  bir kadından yana zahmet ve sıkıntıya düşeceğinize işarettir.Saniyen düşmana galip gelmeye ve ihtiyaçlardan kurtulmaya delâlet eder.Bazende kişi rüyasında kimi dövdüğünün görürse o kişiye hem maddi hem de manevi anlamda destek olacak, o kişinin eksiğini kapatacak ve bir ihtiyacını gidermesine vesile olacaktır diye yorumlanır.
# Rüyada tanımadık kişiler görmek ümit sektikten sonra hamile olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin yanı başında meydana gelecek bir olaya alamet eder.
# Rüyada tanımadık kişiler görmek suç ve kusura, bazı kere de fakirliğe delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Alâüddîn Ali Fenârî Alâüddîn Ali Bin Yûsufnin tabirinde kişi için pek çok olumsuzluğa işaret eden bir rüyadır.

Rüyada tanımadık misafir görmek

Rüyada tanımadık misafir görmek malınızı israf edercesine harcayacağınıza işarettir. Saniyen geçim hususunda sıkıntı ve meşakkate işarettir.Bazende İslami açıdan alınyazısına işarettir.
# Rüyada tanımadık misafir görmek aşk ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir yanınızın aile efradında meydana gelecek değişikliklere ve onların hayatında oluşacak çeşitli hadiselere işarettir.
# Rüyada tanımadık misafir görmek sıcak havada kar görmek ise üzüntü, sıkıntı ve kıtlık demektir.
# Büyük Rüya Tabircisi CaFer-İ Huldînin tabirinde macera seven bir kişiye ve bu nedenle yaşanacak sıkıntılara işarettir.

Rüyada tanınmayan kişiler görmek

Rüyada tanınmayan kişiler görmek karşınıza çıkan tüm sıkıntıları aşacaksınız anlamındadır. Saniyen kimsenin haram malı yiyeceğine yorumlanır.Bazende kısa bir süre için de olsa sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda olan rüya sahibinin özlem duygusuyla baş etmekte zorlanacağının ifadesidir.
# Rüyada tanınmayan kişiler görmek dünya ve ahirette yüksek dereceye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rızka işarettir.
# Rüyada tanınmayan kişiler görmek pek ciddi olmayan bir vaatte bulunacağınıza ve vaadinizi yerine getireceğinize işarettir.
# Ünlü Alim İbn-İ Dûst Abdurrahmân Bin Muhammednin tabirinde rüya sahibinin kıvrak zekâsı ve çalışkanlığı sayesinde iş yaşamında her zaman başarılı olacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here