Rüyada tansiyon yükselmesi

Rüyada tansiyon yükselmesi

Rüyada tansiyon yükselmesi bir vazifenizi yerine getirmenin memnuniyetini yaşayacağınıza işarettir. Saniyen helal mala işarettir.Bazende rahat hareketleri ile herkes tarafından şaşkınlıkla izlenen rüya sahibinin iş yaşamında düzen tutturamamasına ve hareketlerindeki sorumluluğu almadığı, yanlışlarını görmek istemediği sürece de istediği koşullara hiçbir zaman ulaşamayacağını bildirir.
# Rüyada tansiyon yükselmesi malın zekâtını vermek ve malı muhafaza etmek ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de humma hastalığına delâlet eder.
# Rüyada tansiyon yükselmesi bekarlar için evliliğe, evli ve çocuklu bir kadın için miras kalacağına yorumlanır.
# Ünlü Filozof Pîr Muhammed Azmî Çelebinin tabirinde rüya sahibinin tüm hayatını değiştirecek, kısmeti ve rızkı bol, çok önemli bir fırsatla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada tapu dairesi görmek

Rüyada tapu dairesi görmek eşiniz hamileyse ölmüş bir çocuk dünyaya getireceğine veya çocuğunuzun küçük yaşta vefat edeceğine işarettir. Saniyen o kötü bir kadındır.Bazende çok güzeldir ve sadece şanslı insanlara nasip olabilecek rüyalar arasındadır.
# Rüyada tapu dairesi görmek aile ve akrabalardan uzak olmaya alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlara alamet etmez.
# Rüyada tapu dairesi görmek münakaşa edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür MesÛd Bin Ahmed El-Hârisînin tabirinde rüyayı gören kişinin geçmişine, inançlarına, sevdiklerine, gelenek ve göreneklerine olan bağlılığa işaret ettiği yönünde kabul edilir.

Rüyada tarağı çöpe atmak

Rüyada tarağı çöpe atmak başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize şeklinde yorulur.Saniyen onların sır ve ahvallerine vâkıf olmaya delâlet eder.Bazende kaplıcaya gitmek, hem fiziksel, hem de ruhsal açıdan iyi hissedilecek alternatifleri denemek ve kendine zaman ayırmak demektir.
# Rüyada tarağı çöpe atmak tâbiri şöyle: a) İnsanlar nezdinde ulüvv-ü kadr , b) Şan ve şöhret ile yâd , c) Ahirette af ve mağfirete mazhariyet , d) İlâhî gufran. Bazı rüya yorumcularına göre de haset bir kadın anlamına gelir.
# Rüyada tarağı çöpe atmak hayır ve ucuzluktur.
# Ünlü Düşünür Busayrî Muhammed Bin SaÎd Bin Hammâdnin tabirinde istenmeyen ve rahatsızlık verecek birinin gelmesine işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here