Rüyada tansiyon yükselmesi

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tansiyon yükselmesi

Rüyada tansiyon yükselmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tansiyon yükselmesi din yolunda sabitkadem olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bahtınızın açık olacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
# Saniyen kişinin ahlaklı biri olmasıyla birlikte çevresinde de beğenileceğini iyi biri olmasından dolayı kendisine pek çok iş teklifi geleceğine de yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise kendisine faydası olmayacak adamlarla arkadaşlık edeceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde zengin bir yabancıya yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yapacağınız işte hiçbir hayrın olmadığına delâlettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 30 ( otuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Misafire ikram edin. Komşuya iyi davranın. Hastaları ziyaret edin. Cenazeleri teşyi edin. Ey Allah’ın kulları kardeş olun! Dünya yüz çevirdi, veda etmek üzere. Ahiretin ise gölgesi düştü; karşıdan göründü. Bugün hazırlanma günüdür; yarın müsabaka var. Kazanan cennete, kaybeden cehenneme girecek!Hz. Ali (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here