Rüyada tarak almak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak almak

Rüyada tarak almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak almak şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bolluk ve genişliğe işarettir.
# Saniyen bulunduğunuz şehirden uzaklaşacağınıza ve işlerinizin kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanı alt etmeye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya  bulduğunuz şeyin soğukluk derecesi kadar yoksulluk göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyüklük elde edeceğinize veya söz sahibi biriyle akraba veya dost olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 346 ( üçyüzkırkaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7244 – Berâ radıyallahu anh anlatıyor: "Biz Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'la birlikte bir cenazede beraberdik. Aleyhissalâtu vesselâm kabrin kenarına oturup ağladılar, öyle ki gözyaşlarıyla toprak ıslandı. Sonra da: "Ey kardeşlerim İşte başımıza gelecek bu aynı ölüm hadisesi için iyi hazırlanın" buyurdular."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here