Rüyada tarak aramak

Rüyada tarak aramak

Rüyada tarak aramak arzu ettiğiniz şeyin o kimse tarafından gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen keder ve sıkıntıdan kurtulur, elden giden malı tekrar ona döner.Bazende rüya sahibinin yaptığı bir işten çok pişman olup, onu telafi etmeye çalışacağına işaret eder.
# Rüyada tarak aramak kalbur, elbise yahut içine su konulmayan kaplara
koyduğunu gören kimse, eğer zengin ise malı ve kazancı elinden gider, malı
noksanlaşır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, ailesinin başına büyük bir bela açmış, sürekli sorun yaratan, insanlara kötü örnek olan ve kötü kişiler birlikte olup ailenin adını kötüye çıkaran bir akrabasını azarlayacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, bu kişi kendisini toparlayana kadar yüzüne bakmayarak ve hiçbir şekilde irtibat kurmayarak cezalandıracağına alamet eder
# Rüyada tarak aramak halifeye döndüğünü görmek, hiçbir veçhile hayır değildir.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdürrahmân Bin El-Hallâl Abdürrahmân Bin Muhammednin tabirinde yakın çevre veya akraba olan kimseler ile hayat sürmeye ve beklenmedik bir üne kavuşmaya yorulur.

Rüyada tarak ayna görmek

Rüyada tarak ayna görmek bir faciayla karşılaşacağınıza ve kurtulacağınıza işarettir. Saniyen alım-satım işlerine, rızka ve şanın yüceliğine işarettir.Bazende rüyayı gören kişi için tehlikeye işaret eder.
# Rüyada tarak ayna görmek musibete uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevinçten ve güzel haberler nedeni ile ağlamak anlamlarına gelir.
# Rüyada tarak ayna görmek ziynet, fazlası ise üzüntü ve sıkıntı demektir.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Abdülbâkî El-Ensârînin tabirinde sesin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada tarak bulamamak

Rüyada tarak bulamamak bir miras peşinde koşmaya tabir olunur. Saniyen öğüt veren, bir kimse olabilir.Bazende genellikle kişinin başına gelecek kötü bir olayı veya durumu bildirir.
# Rüyada tarak bulamamak yersiz gururlanmalardan kaçınmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bayanlar için hayra ve güzel şeylere işarettir.
# Rüyada tarak bulamamak yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet…
# Ünlü Rüya Yorumcusu Saydâvînin tabirinde insanlar için her zaman iyilik düşünen, küskünleri barıştırmak için arada iyi niyet elçisi olmayı isteyen, insanların barış ve sevgi içinde yaşamasını sağlamak için elinden geleni yapan ve bunun için imkânlarını esirgemeyecek bir kimsenin varlığına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here