Rüyada tarak bulmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak bulmak

Rüyada tarak bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak bulmak zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinden kuvvet ve destek alacağınıza işarettir.
# Saniyen gördüğünüz fare miktarınca evinize bayan misafir geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin istediği makama yükseleceği anlamındadır.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya fesat işlerle uğraşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için küçük bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 257 ( ikiyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4406 – Hz. Aişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ammar hangi meselede muhayyer bırakılmışsa mutlaka en doğrusunu seçmiştir."Tirmizi, Menakıb, (3800).Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ammâr kıkırdaklarına kadar iman doldurulmuştur."Nesai, İman 17, (8, 111).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here