Rüyada tarak bulmak

Rüyada tarak bulmak

Rüyada tarak bulmak gelir vaat eden bir iş edineceğinize işarettir. Saniyen sağlam için de işsizliğe ve sıkıntıya delâlet eder.Bazende insanların kendilerinden bıkmalarına ve sıkılmalarına neden olurlar.
# Rüyada tarak bulmak o kimsenin halk arasında kötülükle tanınacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ağır bir darbe almak anlamına gelir ve kişinin yaşamını allak bullak edecek kötü bir gelişmeyi haber verir.
# Rüyada tarak bulmak saygınlığınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü Filozof Mecdüddîn İbni Esîr Mübârek Bin Muhammednin tabirinde eğitim çağında olan veya eğitim hayatını sürdüren kişiler için sınavlarda muvaffak olmaya, güzel haberler almaya delalettir.

Rüyada tarak çalmak

Rüyada tarak çalmak hayır işleri üzerine olmaya, yapılan vasiyeti tutmaya ve adakları yerine getirmeye delâlet eder. Bazı kere de düşmanla karşılaşmaya ve açıktan açığa tekbir getirmeye delâlet eder. Saniyen kişinin çok sevdiği birinin gönül işlerine karışacağına, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına ve bu nedenle zor zamanlar yaşayacağına alamet edilir.Bazende rüya sahibi için hayırlı mallara sahip olacağını, her türlü maddi konuda şansının yaver gideceğini ve dünyevi arzularına kavuşabilmek için şartların olgunlaştığını bildirir.
# Rüyada tarak çalmak malın çokluğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlık sorunlarından kurtulacak demektir.
# Rüyada tarak çalmak temiz sulardan faydalanacağınıza işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu DaLec Bin Ahmednin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ya da aile hayatı içinde çok sıkıntılı bazı olaylar yaşayacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine ve çeşitli tartışmalar yaşanacağına

Rüyada tarak dişleri kırılmış

Rüyada tarak dişleri kırılmış dünyevi yaşantınızın güzel olduğuna, ancak ahiretinizin iyi olmadığına işarettir. Saniyen izzet, rütbe, rızık, menfaat ve mala da delâlet eder.Bazende okumaya meraklı, kültürlü evlatlar yetiştirmek, çocuklarını hayata hazırlarken iyi bir aile terbiyesi vermek ve herkesin takdirini toplamak şeklinde de yorumlanır.
# Rüyada tarak dişleri kırılmış âdil olmaya, geniş rızka ve menfaata delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kadın veya güzel bir hizmetçiye delâlet eder.
# Rüyada tarak dişleri kırılmış yakınlarınızdan biri için endişe ettiğinize işarettir.
# Ünlü Filozof EbüL-Hüseyn Mâlikînin tabirinde rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse işinin kölesi olacağına ama kazandığını da krallar gibi harcayacağına işaret eder.

Rüyada tarak dişlerinin kırılması

Rüyada tarak dişlerinin kırılması korkuya işarettir. Saniyen sevinç, ferahlık ve sürür ile tâbir olunur.Bazende yapılan işte yenilikçi, başarılı bir grafik çizileceğini, hedeflenen yere doğru emin adımlarla ilerlendiğini de bildirir.
# Rüyada tarak dişlerinin kırılması mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır, bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin insanlara yardım etmesine ve yakın zamanda önüne çıkacak yardıma muhtaç bir kimsenin müşkülünü giderip böylece Allah katında güzel bir dereceye ulaşmasına işaret eder.
# Rüyada tarak dişlerinin kırılması kadınlara ve ahlâkı değişik çeşitli erkeklere de delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Ebî Dâvûd-İ Sicistânî Abdullah İbni Ebî Dâvûdnin tabirinde yeni bir işe veya projeye başlamak için kişinin arkadaş çevresi ile iş birliği yapacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here