Rüyada tarak hediye etmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak hediye etmek

Rüyada tarak hediye etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak hediye etmek ilim öğrenmekle meşgul olacağınıza ancak bir fayda elde edemeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
# Saniyen evleneceğinize, ailenizin genişleyeceğine veya mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sekiz vech ile tâbir olunur: a) Melik , b) Hakim , c) Evlat , d) Düğün , e) Riyaset , f) Ferah ve sürür , g) Servet , h) İlim , ı) Rahat maişet , i) Zevce , j) Hizmetçi
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya bir afete yakalanacağınıza, zor bir hastalık geçireceğinize veya zalim bir ordunun eline düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim ve hikmet üzere konuşacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 662 ( altıyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle sohbette beraber olup, onlarla sohbet ediniz. Onlar, dünya hazineleridir. Onlarla beraber olmak, ebedî saadetin anahtarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here