Rüyada tarak hediye görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak hediye görmek

Rüyada tarak hediye görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak hediye görmek asil olmayan birine işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal maişet meslek ve kuvvete delalettir.
# Saniyen bekâr ve hasnâ bir kızla evlenmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise aynı kimseden zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için dini inancınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların ilminizden yararlanacaklarına ama bunun size hiçbir faydasının olmayacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 772 ( yediyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4657 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bir müslüman bir ağaç diker veya bir tohum eker de bunların mahsulâtından bir kuş veya insan veya hayvan yiyecek olsa, bu onun için bir sadaka olur."Buhari, Hars 1, Edeb 27; Müslim, Müsakat 12, (1553); Tirmizi, Ahkâm 40,. (1382).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here