Rüyada tarak makas görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak makas görmek

Rüyada tarak makas görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak makas görmek şadırvanın uzunluğuna göre uzun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sizin desteğinizle başkasına hayır ulaşacağına işarettir.
# Saniyen mevsiminde görmüşseniz, hayra işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evleneceğiniz kadının tamamen asil olmayacağına veya aynı rüyayı dul bir kadın görürse, evleneceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde kolayca elde edilen mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biri tarafından soğuk bir şekilde karşılanacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Behlül Dânâ'ya biri sorar: Oğlum öldü. Mezar taşına ne yazdırayım? Behlül Dânâ şu cevabı verir: Şunu yazdır:"Dün altında olan çimenler bugün üstünde yeşerdi. Ey yolcu anla ki, şu toprak günahtan gayri her şeyi örter."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here