Rüyada tarak satın almak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak satın almak

Rüyada tarak satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak satın almak içinden çıkılamaz bir işle karşılaşacağınıza ancak sonunda mutlu olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de perişanlığa delâlet eder.
# Saniyen ibadet ve itaat ehli biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir alimden ilim öğreneceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  birinden veya sevdiğiniz bir şeyden ayrılacağınıza ya da ondan uzaklaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için enbiya ve evliya kıssalarını okumaya merak saracağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 764 ( yediyüzaltmışdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, bütün varlık âleminin tek sahibi, yegâne maliki ve şeriksiz halikıdır. Allah-ü Teâlâ, ezelidir ve ebedidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here