Rüyada tarak temizlemek

73
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak temizlemek

Rüyada tarak temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak temizlemek ölen kimsenin ahiret hayatının iyi olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de böyle biriyle arkadaş olacağınıza ve ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen riyaset bulup büyüklük elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir musibet göreceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; kötü bir kadından çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Emr-i maruf ve nehy-i münker yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 668 ( altıyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her şey incelikten, insan ise kalınlıktan kırılır.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here