Rüyada tarak yakmak

Rüyada tarak yakmak

Rüyada tarak yakmak kişinin toplumsal değerler ve normlar konusunda iç çatışma yaşadığının ifadesidir. Saniyen sıkıntı yaratan ve sorun çıkartan durumların Allahın izni ile yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına ve iş hayatında kazanılan başarılBazende kişi için hayırlı anılacak değişiklikler ve yenilikler olacağını ve hayata karşı küstüren ve olumsuz bakmasını sağlayan olayların sona ereceğini, hastalık veya sağlık sorunlarından kaynaklanan dertlerin kısa süre sonra biteceğini bildirir.
# Rüyada tarak yakmak zengin olmak ve gayrimenkul almak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de fitneye işarettir.
# Rüyada tarak yakmak rüya sahibinin malına isabet edecek zarara yahut onun hakkında rahatsız edici bir sözün söylenmesine delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Lütfullah Tokâdî Molla Lütfînin tabirinde aydınlık geleceğe, maddi manevi kolaylığa ulaşmaya, kısa zamanda hayırlı haberleri işitmenize, akrabadan gelecek kötülükleri savmaya, güzel ve kısmetli bir döneme girdiğinize, zorluk çekmeden kazanç elde etmeye, kendisine hayırlı olacak iyi bir çocuğa işarettir.

Rüyada tarak yanması

Rüyada tarak yanması birçok şekilde tâbir edilmiştir: a) Kilitli sandık , b) Bal arısı ve petek , c) Altın ve gümüş , d) Zevce , e) Sefer.Saniyen hayır ve bereket; çukur yanak zayıf bir düşmandır.Bazende bir kişi rüyasında ait olduğu ulusun bayrağını görürse işlerinde kolaylık olacak ve her işini kendi başına yapma kudretine sahip olacak demektir.
# Rüyada tarak yanması veya iddet beklemeyi icap eden talâka delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin temeli sağlam olmayan işlere giriştiğini ve bir süre sonra pişman olacağı durumların meydana geleceğini, hayal kırıklığına uğrayacağını alamet eder.
# Rüyada tarak yanması müjdelenmenin işaretidir.
# Ünlü Filozof Abdullah Bin Muhammed El-Begâvînin tabirinde bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada tarak yemek

Rüyada tarak yemek getirdiğiniz çakıllar kadar mal kazanacağınıza işarettir. Saniyen kötü bir haber olarak kabul edilir.Bazende rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre yorumlanmaktadır.
# Rüyada tarak yemek üzüntülerden güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genel anlam itibariyle çok büyütülmesine gerek duyulmayacak, hafif ve kolay atlatılacak, çözümüne rahatlıkla ulaşılabilecek ve baş ağrısına neden olmayacak bir takım problemlere rivayet edilir.
# Rüyada tarak yemek insanın bedeni ile tâbir olunur.
# Ünlü Düşünür Alâüddîn Ali Fenârî Alâüddîn Ali Bin Yûsufnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya çıkan bir sorunla ilgili olarak yakın bir zamanda kısa bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun ardından çok hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat sürece

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here