Rüyada tarak yakmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak yakmak

Rüyada tarak yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak yakmak kısa bir süre sonra para elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin peşine düşeceğinize işarettir.
# Saniyen faydası olmayan bir ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise makam elde edeceğinize ve kariyerinizin yükseleceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya  akrabalarınızdan yana zarar ve sıkıntı göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınların güzelliğine, çirkinliğine, şişmanlığına ve zayıflığına göre iyiye veya kötüye işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 341 ( üçyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kim Allah’tan yüz çevirenleri dost edinirse Allah onu kullarının gözünde küçültür.Ebül Hasan Ali b. Vefa

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here