Rüyada tarak yıkamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tarak yıkamak

Rüyada tarak yıkamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarak yıkamak işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz kerpiç miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen yediğiniz miktar kadar namert birinin malından yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuza karşı muhabbet beslediğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için dalgınlık miktarınca inancın zayıflığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aynı kadının bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 604 ( altıyüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Edep, akıl ve şeriata muvafık hal ve harekete denir.Süleyman Hilmi Tunahan Hz.leri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here