Rüyada tarhana çorbası karıştırmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tarhana çorbası karıştırmak

Rüyada tarhana çorbası karıştırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarhana çorbası karıştırmak şu şekilde tabir olunur. a) Erkek kardeş , b) Kız kardeş , c) Arkadaş , d) Evlad , e) Uşak ve hizmetçi , f) Kuvvet , g) Zenginlik , h) Velayet ve memuriyet , ı) Mal ve servet , i) Delil , sanat , iş ve amel… Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz yerde savaş çıkacak olursa halkınızın düşmana galip geleceğine, üzgünseniz sevineceğinize ve dindar olacağınıza işarettir.
# Saniyen iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır işler yapacağınıza ve dünyevi menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; düşmandan yana güvende olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ailenizle bir sorun yaşayacağınıza ve daha sonra bu sorunların ortadan kalkacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 567 ( beşyüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1791 – İbnu Mes'ud radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm akşam olunca şu duayı okurdu:"Elhamdulillah geceye erdik. Mülk de, Allah için geceye erdi. AIlah'tan başka ilâh yoktur. Tektir, ortağı yoktur. Mülk O'nundur, hamdler 0'nadır, O, her şeye kâdirdir. Rabbim! Bu gecede olacak hayrı, bundan sonra olacak hayrı senden taleb ediyorum. Bu gecede olacak şerden ve bundan sonra olacak şerlerden sana sığınıyorum. Rabbim! Tembellikten, yaşlılığın kötülüklerinden sana sığınıyorum. Rabbim! Cehennem azabından, kabir azabından sana sığınıyorum!"İbnu Mes'ud radıyallahu anh devamla, Resülullah aleyhissalatu vesselâm'ın sabah olunca şu duayı okuduğunu söyledi:"ElhamdüIiIIah sabaha erdik. Mülk de AIIah için sabaha erdi."Müslim, Zikr 75, (2723); Tirmizi, Daavât 13, (3387); Ebu Dâvud, Edeb 110, (5071).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here