Rüyada tarhana çorbası yemek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tarhana çorbası yemek

Rüyada tarhana çorbası yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarhana çorbası yemek üzüntü ve kederin gitmesine ve müşküllerin hallolacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şunlara da delalet eder: a) Ganimet , b) Zevce , c) Evlat , d) Emlak , e) Ziraat , f) Meyveli ağaç , g) Şeref , h) Güzel mal ve iffet sahibi kadın.
# Saniyen dini inanca işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kaza geçirme veya hata yapma konusundaki endişenizin bir sonucu olabilir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda yalancı ve münafık biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni bir işe gireceksiniz ve azminizle başarılı olacaksınız demektir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

263 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular: "Deve ve koyunun memelerinde süt bekletmeyin. Kim böyle sütü bekletilmiş bir sağmal hayvan satın almışsa sağdıktan sonra muhayyerdir, dilerse kabul eder, dilerse bir sâ' miktarında kuru hurma da vererek iade eder."Buhârî, Büyû 64; Müslim, Büyû 11, (1524); Ebu Dâvud, Büyû 48, (3443, 3444, 3446); Nesâî, Büyû 14, (7, 253-254); Muvatta, Büyû 96, (2, 683); Tirmizî, 29, (1251-1252).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here