Rüyada tarhana mayalamak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tarhana mayalamak

Rüyada tarhana mayalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarhana mayalamak  bir görüntüye aldanacağınıza ve bu görüntü yüzünden kötü bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim konusunda genişliğe işarettir.
# Saniyen duanızın bu yıl içerisinde kabul olacağına ve bulunduğunuz bölgeye bol miktarda yağmur yağacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise menenjit hastalığına yakalanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda dünyanın insana yönelmesine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için içtiğiniz su miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 75 ( yetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4463 – Yezid İbnu Hayyan, Zeyd İbnu Erkam radıyallahu anh'tan naklen anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Haberiniz olsun! Ben size iki ağırlık bırakıyorum. Bunlardan biri Allah Teâlâ’nın Kitabı'dır. O, Allah'ın (sema-arz arasına uzanmış ipi) olup, kim ona tutunursa hidayet üzere olur, kim de onu terkederse dalâlete düşer. İkincisi itretim, Ehl-iBeytim'dir." Biz, Zeyd İbnu Erkam'a sorduk:"Kadınları da Ehl-i Beyt'inden midir?""Hayır! dedi, Allah'a yemin olsun, kadın bir müddet erkekle beraber olur. Sonra kocası onu boşar, o da babasına ve kavmine döner. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın Ehl-i Beyt'i aslı ve kendinden sonra sadaka haram olan asabesi'dir."Müslim, Fezailu's-Sahabe 37, (2408).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here