Rüyada tarhana ovalamak

30
0
PAYLAŞ

Rüyada tarhana ovalamak

Rüyada tarhana ovalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarhana ovalamak hayatta her an himaye edilmeye ferah ve sürura delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de on türlü tabir edilir: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset , f) Şeref , g) Saltanat , h) Murada ermek , ı) Ferah , i) Sürür…
# Saniyen iyiye tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise kardeşinizin veya ortağınızın tutuklanacağına ve işlerinizde aksaklık çıkacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya duygusal bir işe teşvik edileceğinize, ama bilinçli bir şekilde düşünecek olursanız bunu yapmamanız gerektiğini öğreneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için DOĞRU şeyler yapmaya muvaffak olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 102 ( yüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4396 – Ya'lâ İbnu Mürre anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Hüseyin bendendir, ben de Hüseyin'denim. Allah Hüseyin'i seveni sever. Hüseyin "esbat"tan biridir."Tirmizi, Menakıb, (3777); İbnu Mace, Mukaddime, (144).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here