Rüyada tarhana toplamak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tarhana toplamak

Rüyada tarhana toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarhana toplamak hayır işler yapan hizmetkara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman tarafından öldürüleceğinize işarettir.
# Saniyen uğursuzluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise dindar ve güzel yüzlü bir çocuğunuz olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için dokuz türlü tâbir edilir: a) Kuvvet , b) Zafer , c) Sefer , d) Velayet , e) Zevce , f) Evlat , g) Emn ve eman , h) Güçsüzlük , i) Riyaset. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bölge halkına Allahın rahmetle nazar edeceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 498 ( dörtyüzdoksansekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4543 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Haceru'l-Esved, cennetten indi. İndiği vakit sütten beyazdı. Onu insanların günahları kararttı."Tirmizi, Hacc 40, (877).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here