Rüyada tarihi bir yapı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tarihi bir yapı görmek

Rüyada tarihi bir yapı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarihi bir yapı görmek akrabalarınızı veya ailenizi süsleyeceğinize, ancak inancınızın kötü olacağına ve bazı tabircilere göre ailenizin veya yakınlarınızın ayıplarını örteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birtakım davranışlarınızda ölçüyü kaçıracağınıza ve bunun neticesinde tehlikeli ve rahatsız edici çekişmelere gireceğinize işarettir.
# Saniyen büyük bir mal ve servete delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bol miktarda para kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda size saygınlık kazandıracak bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöyle de tâbir edilmiştir: a) Mal , b) Dinde salâh , c) Güzel kadın , d) Hayır , e) Menfaat ve rızık.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 640 ( altıyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zikrullah, öyle bir kaledir ki, okuyanı hem zahir düşmandan, hem de batın düşmandan korur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here