Rüyada tarikat vekili görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada tarikat vekili görmek

Rüyada tarikat vekili görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarikat vekili görmek beş veçhe ile tabir edilir: a) Helal mal , b) Zenginlik , c) İyi bir zevce , d) Murad , e) Menfaat. Bazı rüya yorumcularına göre de dört vech ile tabir olunur: a) İnsanlara faydalı bir zat , b) Zengin ve kerim bir kimse , c) Toplu mal , d) İnsanların ilminden istifade ettikleri bir alim… Bazı kerede çok çok hayır işlemeğe , dinde sadakate ve ibadetlerde devama delalet eder.
# Saniyen helal mala, haram olan hayvanları eti ise, haram mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iş hayatınızdan memnun olmadığınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde düşmanınızdan iğneleyici sözler işiteceğinize veya malınızın telef olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için emeğin karşılığını mutlaka alacak anlamına gelir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 594 ( beşyüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1811 – Hz. Abdullah İbnu Ömer radıyallâhu anhümâ anlatıyor:"Resülullah aleyhissalâtu vesselam seferde iken gece olunca şu duayı okurdu:"Ey arz, benim de senin de Rabbimiz Allah'tır. Senin de, sende bulunanların da sende yaratılmış olanların da, senin üzerinde yürüyenlerin de şerrinden Allah'a sığınırım. Arslanın, iri yılanın, akrebin ve bu beldede ikâmet eden insilerin ve cinnilerin, İblis'in ve İblis neslinin şerrinden de Allah'a sığınırım."Ebu Dâvud, Cihâd 80, (2603).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here