Rüyada tarla bölüşmek

Rüyada tarla bölüşmek

Rüyada tarla bölüşmek dindar ve saygın biri olacağınıza işarettir. Saniyen dertlerin geleceğine yorumlanır.Bazende kişinin çalışma arkadaşları veya amirleri tarafından onore edilecek bir başarıya imza atması anlamına geldiği gibi, aynı zamanda da sakladığı bir sır olduğuna da tabir edilir.
# Rüyada tarla bölüşmek şüpheli malınız olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzaktaki bir dostun gelmesine işarettir.
# Rüyada tarla bölüşmek günahlardan kurtulmağa ve dinde gayrete delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Kirmânî Abdurrahmân Bin Muhammednin tabirinde bu anlamı, aile içerisindeki herhangi bir kişi için de düşünmek mümkündür.

Rüyada tarla çapalamak

Rüyada tarla çapalamak hem dininizin hem dünyanızın bozuk olduğuna işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin hatalarını düzeltmesini, kendisini geliştirmesini, içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulmasını ve kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayacak çok hayırlı, güleryüzlü, anlayışlı ve güzel bir kadına delalet eder.Bazende aynı zamanda rüya sahibinin elindekileri başkaları ile paylaşmasını bilen, yardım sever ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde tabir edilir.
# Rüyada tarla çapalamak bu kere de oğlan çocuk ile müjdelenir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin ilgisini dağıtacak gelişmelere veya yeni tanışılan ve kişide büyük heyecan uyandıracak kimselere işarettir.
# Rüyada tarla çapalamak sizin veya bir akrabanızın saygınlık elde edeceğine işarettir.
# Ünlü Alim Ali Şevnî Mısrînin tabirinde rüya sahibi büyük düş kırıklıkları yaşayacak, çok inandığı ve kendilerine zamanında büyük fedakârlıklar yaptığı kişilerce sırtından bıçaklanacak demektir.

Rüyada tarla dolusu çiçek görmek

Rüyada tarla dolusu çiçek görmek borcunuz varsa ödeyeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize, sıkıntıdaysanız rahatlığa çıkacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize işarettir. Saniyen pek iyiye yorulmaz ve genel manada pek çok aksiliğin, sıkıntının üst üste geleceği bir döneme dikkat çeker.Bazende bu rüya genellikle kişinin yakın arkadaşı tarafından yanıltılacağını veya onun yüzünden itibarını kaybedeceğini bildirdiği gibi, özellikle ticaretle iştigal eden, ortağı olan kişiler için bir ayrılık söz konusu olur.
# Rüyada tarla dolusu çiçek görmek şu şekilde tabir olunur: a) Zühd , b) Takva , c) Tasavvuf yoluna sülük , d) Allah Tealaya ibadet ve taatte devamlılık , e) yilik ve hayır işlerine muvaffakiyet. Bazı rüya yorumcularına göre de genel olarak yani sadece atlamak olarak değerlendirilirse hayra tabir edilir.
# Rüyada tarla dolusu çiçek görmek rüya sahibi izzet ve ferahlığa nail olur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Tâhir Bin Abdullahnin tabirinde mutluluğa kavuşmaya, hayallerini gerçekleştirmeye, yalandan, riyadan, fesattan, hileden, fitne ve fücurdan uzak durmaya, hak yoluna sıkı sıkıya bağlı kalmaya, güzel ve hayırlı olan işler yapmaya tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here