Rüyada tarla bölüşmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla bölüşmek

Rüyada tarla bölüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla bölüşmek menenjit hastalığına yakalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuk bekleyen kişiler iyi ve hayırlı bir çocuk sahibi olacağının bir işaretidir.
# Saniyen dünyevi arzulara aldandığınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vakit namaza işaret olduğu için iyiye işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için haramlar ve günahlar konusunda tövbe edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini inancınızın zedeleneceğine veya cimriliğe işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 690 ( altıyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4647 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Hayra delâlet eden onu yapan gibidir."Tirmizi, İlm 14, (2672).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here